Site Haritası
Takvim
ASANSÖRLÜ TAŞIMA

AMBALAJLAMA

Ambalajlama

Evden eve nakliyat öncesi yapılacak ambalajlama, nakliye işinin en önemli unsurlarından biridir. Ambalajlama sırasında uygulanan titiz işçilik ve kullanılan ambalaj malzemesinin çeşidi ile kalitesi, eşyaların güvenle, hasarsız yeni yerine taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Yılalrın deneyimine sahip firmamız personeli, her türlü ambalajma işlemini olması gerektiği gibi titizlikle yerine getirmektedir.

Uygun ambalajlama

Nakliye işlemi öncesi tüm malzemeler çeşidine göre en uygun ambalaj malzemesi ile paketlenir. Kırılma riski bulunan her türlü cam ve porselen eşyalar mutlaka hava kabarcıklı naylon ile ambalajlanır.

Öztaş ambalajlama


Tüm ev aşyaları en kaliteli malzemeler ile ambalajlanır. Eşyaların ambalajlanması, evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli unsurlarından biridir.

Evden eve nakliye öncesi ambalajlama hizmetlerinin kalitesi, sorunsuz, hasarsız taşımacılık sağlar. İyi ambalajlama aynı zamanda yeni adrese taşınan eşyaların daha rahat ve pratik şekilde yeni yerlerine yerleştirilmesini sağlar. Firmamızın ambalajlama işlemleri yeni adresinize yerleşmenizi de kolaylaştırır.

Evden eve nakliyat hizmetleri her bakımdan profesyonellik gerektirir. Eşyanın ambalajlanması, araca yüklenmesi ve uygun şekilde yerleştirilmesi, yolculuk esnasında araç sürücüsünün yoğun dikkati, yeni adreste eşyaların boşaltılması ve ve yeni eve taşınması uzman kadromuz tarafından yerine getirilmektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret113407
Hava Durumu