Site Haritası
Takvim
ASANSÖRLÜ TAŞIMA

AMBALAJLAMA

Hakkımızda

Öztaş Evden Eve Nakliyat olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı textil taşıma ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.
 
Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Öztaş Evden Eve Nakliyat olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.
 
Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.
 
Öztaş Evden Eve Nakliyat uzun yıllara dayanan tecrübesi ile evden eve nakliyat alanında bir lider.
 
Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir. Siz değerli müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık VİNÇ & LİFT, ihtiyaçlarınızıda her zaman karşılayacak durumdadır.
 
Öztaş Evden Eve Nakliyat olarak expertiz hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Evden eve nakliyeniz sırasında sizin güvenceniz olarak eşyalarınız sigortalı bir biçimde nakliye edilmektedir.Evden eve nakliyat işlemi sırasında sizinle diyalog halinde bir elemanımız görevli olarak yanınızda yer alacaktır. Öztaş Evden Eve Nakliyat'ı seçtiğiniz için teşekür ederiz.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret112940
Hava Durumu